Uživatelé
seznam uživatelů | statusy uživatelů
...VeNdUlKa_A..., (32.0), Most
Historie statusů
Láska je ta nejkrásnější ale zároveň ta nej
|
19.05. 2009 19:30:51 |
Říkáš: miluji déšť, když však prší, jde
|
19.05. 2009 19:02:28 |
já wím zase.... miluju te , miluju te , miluju t
|
19.05. 2009 18:24:27 |
Milovat neznamená jen mít rád. Milovat je věř
|
17.05. 2009 19:34:19 |
|
|
16.05. 2009 10:11:33 |
|
|
14.05. 2009 13:39:57 |
ty znas lasku , ja znam lásku, my známe lásku,
|
14.05. 2009 08:00:48 |
ty znas lasku , ja znam lásku, my známe lásku,
|
13.05. 2009 16:56:02 |
|
|
12.05. 2009 18:29:06 |
|
|
10.05. 2009 12:13:06 |
|
|
08.05. 2009 18:42:19 |
MáM nÁpAd A DoUfÁM Že To UděLáŠ
|
07.05. 2009 20:01:49 |
|
|
07.05. 2009 16:43:49 |
|
|
07.05. 2009 11:45:41 |
dekuju dekujud ekuju dekuju dekuju ploste ja tebe
|
06.05. 2009 17:18:59 |
|
|
06.05. 2009 16:34:37 |
NeJwÍíÍíTs VoN AlE PlOmIn Ty ViS Ze To NeJdE A
|
05.05. 2009 17:35:54 |
JaKo JeNoM DvE SlOvA ReKnE AlE UpA UzAsNeJ PlOsTe
|
04.05. 2009 12:09:25 |
yes,ja,sí...KdYbYcH To UmElA Ve VsEcH JaZyCíCh T
|
03.05. 2009 13:03:14 |
PloStE TeN NeJ KlAsNeJ KlUk ....:-* A KaČí ToBě
|
03.05. 2009 11:37:32 |
předchozí | 0 | 100 | 120 | 140 | 160 | 180 | 200 | 220 | další
Možnosti
- napsat vzkaz
- přidat do přátel
- přidat do oblíbených
- blog, diskuze, komentáře
- statistika hlasů
- jak mě hodnotí
- Registrace: 30. 11. 2008
- Poslední aktivita: 5. 1. 2011 11:22
- Počet přihlášení: 421
-
njn =D
více »
Video
Co takhle drink?
Pozvání na kafíčko
Pojď večer pařit
Dáme trochu sportu?
Jsi moc sladká/ý
Jsi krásná/ý!
Ty jsi ale sexy!
Musíš být inteligentní
Podle mě se přitahujeme:)
Do tebe bych se zamiloval(a)
Co takhle sex?
Odpal!