Uživatelé
seznam uživatelů | statusy uživatelů
...Lustre_Love..., (33.2),
Historie statusů
kapka lasky je vic nez ocean rozumu!
|
04.04. 2008 21:07:06 |
|
|
31.03. 2008 19:23:48 |
=-(SrdÍíÍí¨ŠKooO Měě bOlÍíÍÍ%=-(
|
10.02. 2008 19:58:56 |
=-(SrdÍíÍí¨ŠKooO Měě bOlÍíÍÍ%=-(
|
04.02. 2008 11:30:47 |
|
|
28.01. 2008 14:43:12 |
|
|
23.01. 2008 20:41:18 |
že by láska??!!
|
06.01. 2008 17:49:59 |
že by láska??!!
|
04.01. 2008 21:35:37 |
na tohle líbko moc nechodim
|
02.01. 2008 14:17:21 |
na tohle líbko moc nechodim
|
30.12. 2007 13:32:36 |
na tohle líbko moc nechodim
|
27.12. 2007 19:29:55 |
na tohle líbko moc nechodim
|
27.12. 2007 19:29:39 |
na tohle líbko moc nechodim
|
27.12. 2007 19:29:24 |
na tohle líbko moc nechodim
|
20.12. 2007 21:24:39 |
|
|
20.12. 2007 13:50:15 |
|
|
20.12. 2007 13:47:06 |
|
|
20.12. 2007 13:46:44 |
miluju tě a nvm co mám dál dělat.
|
02.12. 2007 19:15:11 |
miluju tě a nvm co mám dál dělat.
|
02.12. 2007 19:14:55 |
miluju tě a nvm co mám dál dělat.
|
28.11. 2007 11:40:29 |
Možnosti
- napsat vzkaz
- přidat do přátel
- přidat do oblíbených
- blog, diskuze, komentáře
- statistika hlasů
- jak mě hodnotí
- Registrace: 4. 11. 2007
- Poslední aktivita: 4. 12. 2010 16:29
- Počet přihlášení: 149
-
mám se skvěle
více »
Video
Co takhle drink?
Pozvání na kafíčko
Pojď večer pařit
Dáme trochu sportu?
Jsi moc sladká/ý
Jsi krásná/ý!
Ty jsi ale sexy!
Musíš být inteligentní
Podle mě se přitahujeme:)
Do tebe bych se zamiloval(a)
Co takhle sex?
Odpal!