Uživatelé
seznam uživatelů | statusy uživatelů
filtrovat uživatele (nyní ženy i muže bez omezení věku )
-Batuska- 32.6, Plzeň-město

osobní | postava | závislosti | sporty | zájmy | oblíbené | majetek | hudba | intimně | povaha | názory | partner
partner:
Vážný vztah | Flirt | Kamarády |
Rád bych: | obojí |
---|---|
Partnera: | nemám |
Věk od: | - |
Věk do: | - |
Výška od: | - |
Výška do: | - |
Znamení: | - |
Gentleman / Lady | Pohodář/ka | Bavič |
Party boy / girl | Punker/ka | Sportovec/kyně |
Skejťák/ačka | Umělec | Romantik |
Intelektuál/ka | Rocker/ka | Optimista/ka |
Postelovej Bůh/yně | Sexy |
Ideální první rande: | - |
---|---|
Komentář k partnerovi: | - |
Fotogalerie
předchozí | další
Možnosti
- napsat vzkaz
- přidat do přátel
- přidat do oblíbených
- blog, diskuze, komentáře
- statistika hlasů
- jak mě hodnotí
- Registrace: 5. 11. 2008
- Poslední aktivita: 22. 9. 2010 20:23
- Počet přihlášení: 323
-
VlNičKy ....=O** více »
Seznámit se
Přátelé
- .M.Klara - jééééééé batus je supr holčina je s ní fakt prča takové telátko!511!!989!
- koza.roza91 - Marketka ma svuj styl.........a ten mi sedí mam te rada jsi husta jako a ne že ne!!!!!!11!!1380!
- Ojinka - výborná hoLka !1411!sNad vyJde to léTo!11!..nejVíc si s Ní roZumim,je úPlně bájEčná,hOdná a taKy nadRžeNá!1382!viď koTě !1288!!2!je stYdlivá,aLe já ji nAučim!!2!zboŽňuju tĚ koČičKo!12!
- nikickaa - Nepopsatelná holčí, Kotelnice prostě.. Dicky ve škole ty naše výtlemy konec prostě SUPER..!1424!
- P-e-T-i-K07 - Matkét ;) stasne v pohodě holka...!1237! o hodinu jsou sni fakt mazce!977! čupr to holka!1380!
- kalfus - v pohodě holka!1!!5!
- Rastagirl07 - Markét strašne moc super holka!972! haldy sní o hodinu !442! proste mazec tajta holka
- paty.cz - marketa z miřejovic
- -ZaneT- - Stouhle buchtou jsem zažila ty NEJbláznivější časy na ZŠ !897! ,ale i mimo ní !651! . Tolik průserů a klouzání po chodbách v ponožkách to byly pecky !798! Vždycky bude patřit k těm nejlepšim !1412! . JE TO REBEL !1118! Jdem vandalčit a opít se !1380! !
- A.L.I.S.E.K - Ouu Jééé Moje buchtina..milovaná..jsi suprovej človíček a moje Játýrko,který jsem ráda poznala čoveče Bejbíí na tebe taky nikdy nedám dopustit..protože Jitrničky se netrhaj..At ŽiJoU jItRnIcE :-* mtrm