Uživatelé

seznam uživatelů | statusy uživatelů

filtrovat uživatele (nyní ženy i muže bez omezení věku )

filtrovat uživatele

KulisekCZ 32.9, Šumperk

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
KulisekCZ

...///////////////život není o věcech, který jsme už našli a poznali, život je o tom novém co můžeme najít a s druhým se podělit....////////////

názory:

Moje motto: Jsem si jistý, ze člověk vidí hvězdy, jen když je noc dostatečně temná!!--- Kdo jinému jámu kopá, mamut mu do ní spadne. ( Eduard Štorch-Lovci Mamutů) ---Problém je, když se zamilujete do dívky svých snů, obvykle se stane skutečnou.( vlastní myšlenka)
Plány: netuším
Životní cíl: mít ženu, která mě bude milovat -----Víte co je tajemstvím přežití? Nikdy nebojujte, hlavne ne sám se sebou!
Moje ráno: těžký :D
Čemu neodolám: rande na slepo a procházce deštěm, ruku v ruce s milovanou osobou, při ševelení listí, plachém zpěvu ptáků, kteří se snaží ukrýt před deš'tovými kapkami a nádherným pocitem, že JE pro co žít...a umírat.
Co nesnáším: vietnamský školačky:D :D :D :D *joke* a teĎ vážně....Lež, Povrchnost, Podvody, Egoismus a řítní alpinismus.
Moje hříchy: nějaký by se i našly....
Můj vzor: pan topolánek určitě ne ! Je jich hodně, ale kdybych měl jmenovat člověka, o kterým když mluvím, tak se mi třese hlas a jsem hrdý, že to bych Čech, stejně jako já, byl by to bezpochyby Karel Kryl!

Fotogalerie

Možnosti

  1. Registrace: 4. 4. 2007
  2. Poslední aktivita: 14. 6. 2011 14:33
  3. Počet přihlášení: 1575

Seznámit se

Přátelé

zobrazit všechny přátelé

  1. alishek - moooc dobrej kamos a je strasne hodnej
  2. zabpsy - super clovicek ...moc dobre se snim keca ,,,:) !1300!!1323!
  3. Kajamaja - Kulíšek!12! človíček, kterého znám už léta, s kterým sem toho zažila fakt mrtě a kterého mam moc rada!11! hih jsem rada, že už jsi poznal i Mařu s vajcama!2!!2!!2!
  4. Lil.i - Sice ho zatím vůbec neznám,ale strašně se mi líbil jeho profil!1!
  5. daszenka - super clovicek

Přihlášení
 
@libimseti.cz

registrovat se

k obsahu ↑